خرید عمده دستکش کار

خرید عمده دستکش کار – فروش عمده دستکش کار

مشتریان سازمانی جایگاه ویژه ای را در سازمان فروش یونکس دارند لذا تجهیزات ایمنی یونکس برای خرید عمده دستکش کار برای کارخانجات و سازمان ها  خط جداگانه ای در نظر گرفته و برنامه ی ویژه ای جهت پیگیری این سفارشات دارد. یونکس جهت فروش عمده دستکش کار، شرایطی برای کارشناسان فروش خود به صورت  offline ایجاد نموده تا با پاسخگوئی به نیازهای بازار و کارخانجات در خرید دستکش  کار، خود را جزء شایسته ترین ها در کشور قرار دهیم.

شماره ثابت : ۶۶۴۹۸۳۶۶ ۰۲۱

شماره همراه : ۰۹۲۲۵۳۸۵۸۳۴

خرید عمده دستکش کار

روال خرید عمده دستکش کار

یونکس مشتری محورترین شرکت در زمینه تجهیزات ایمنی در ایران می باشد که با فروش عمده دستکش کار شرایطی سهل برای مشتریان خود به وجود آورده است که پس از رویت نمونه دستکش کار و تاییدیه آن سازمان نسبت به تعداد سفارش داده شده مدت زمان تحویل و قیمت تعیین می گردد.
همچنین در صورتیکه مشتریان خرید عمده دستکش کار نمونه یا مدل درخواستی خود را جهت سفارش اعلام نمایند ظرف ۲۴ ساعت زمان دوخت، قیمت پیشنهادی و تحویل کالا اعلام می گردد.

شماره ثابت : ۶۶۴۹۸۳۶۶ ۰۲۱

شماره همراه : ۰۹۲۲۵۳۸۵۸۳۴

چرا باید از ما خرید کنید؟

یونکس در راستای پاسخگویی به نیازهای بازار و تامین نیاز سازمان ها با ایجاد دپارتمان فروش سازمانی، در زمان مشخص نیاز‌های سازمان را بررسی و نیاز سنجی کرده و شرایط ویژه و تسهیلات خاص برای این گروه از مشتریان خود قائل می شود.‌

 قیمت مناسب، دسترسی آسان و ارسال به موقع امکاناتی است که فروشگاه اینترنتی یونکس در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان سازمانی خود فراهم نموده است.

برخی از مشتریان ما

برای ثبت درخواست، لطفا فرم زیر را تکمیل تا در اولین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

‫برای آپلود، فایلی را به این قسمت بکشید یا کلیک کنید.
‫برای آپلود، فایلی را به این قسمت بکشید یا کلیک کنید.
۰/۵ (۰ نظر)
۰/۵ (۰ نظر)