خرید عمده کفش کار

خرید عمده کفش کار 

مشتریان سازمانی جایگاه ویژه ای را در سازمان فروش یونکس دارند لذا تجهیزات ایمنی یونکس برای خرید عمده کفش کار برای کارخانجات و سازمان ها  خط جداگانه ای در نظر گرفته و برنامه ی ویژه ای جهت پیگیری این سفارشات دارد. یونکس جهت فروش عمده کفش کار، شرایطی برای کارشناسان فروش خود به صورت  offline ایجاد نموده تا با پاسخگوئی به نیازهای بازار و کارخانجات در خرید کفش کار، خود را جزء شایسته ترین ها در کشور قرار دهیم.

۰۹۰۱۶۵۲۲۷۳۰

خرید عمده کفش کار

روال خرید عمده کفش کار

یونکس مشتری محورترین شرکت درزمینه تجهیزات ایمنی در ایران می باشد که با فروش عمده کفش کار شرایطی سهل برای مشتریان خود بوجود آورده که پس از ارسال نمونه لباس کار و تاییدیه سازمان و نسبت به تعداد سفارش داده شده، زمان تحویل سفارش تعیین و به مشتریان عزیز اطلاع داده می شود.
همچنین این امکان وجود دارد که مشتریان خرید عمده کفش کار نمونه کفش کار درخواستی خود را برای دوخت ارسال کرده تا ظرف ۲۴ ساعت زمان دوخت و قیمت آن اعلام گردد.

۰۹۰۱۶۵۲۲۷۳۰

چرا باید از ما خرید کنید؟

یونکس در راستای پاسخگویی به نیازهای بازار و تامین نیاز سازمان ها با ایجاد دپارتمان فروش سازمانی، در زمان مشخص نیاز‌های سازمان را بررسی و نیاز سنجی کرده و شرایط ویژه و تسهیلات خاص برای این گروه از مشتریان خود قائل می شود.‌

 قیمت مناسب، دسترسی آسان و ارسال به موقع امکاناتی است که فروشگاه اینترنتی یونکس در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان سازمانی خود فراهم نموده است.

برخی از مشتریان ما

برای ثبت درخواست، لطفا فرم زیر را تکمیل تا در اولین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

۰/۵ (۰ نظر)